خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
مطالب داغ
خانه » درباره ما

درباره ما

چرا پرانت؟؟؟

شاید سوال خیلی از شما باشه که چرا باید پکیج های پرانت استفاده کنیم؟و….. من ابوالفضل حسنی (آرش) به شما قول خواهم داد که آموزش های ما از زبان خود دانش آموز هست یعنی به ساده ترین  و سریع ترین راه ممکن به شما اموزش خواهیم دادیم و شما میتوانید و ما با آموزشی نوین  به  شما یاد خواهیم داد تمامی مطالبی که نیاز خواهید داشت.

کادر مجرب

سایت پرانت با کادر مجرب و خلاق و ماهر در زمینه های مختلف آموزش و طراحی سایت و seo و برنامه نویسی هستند.

قیمت

در سایت پرانت بیشتر مطالب و آموزش ها به صورت کاملآ رایگان عرضه میشود ولی پکیج های حرفه ای ما در فروشگاه در مقایسه با دیگران ارزان تر و پر محتوا تر است.

پشتیبانی از محصول

ما به صورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته از محصولات خودمان پشتیبانی میکنیم و این پشتیبانی بی نظیر و بی همتا هست که مارو از دیگران متمایز میکند.

شبکه اجتماعی

ما در شبکه های اجتماعی هم در کنار شما هستیم و با گذاشتن محتوای با ارزش در این شبکه ها به شما به بهترین نحو ممکن عمل میکنیم.

انجمن

سایت پرانت دارای انجمن هست که میتوانید در این انجمن ها عضو بشوید و مشکلاتون مطرح کنید تا آن را رفع کنیم.

پشتیبانی آنلاین

ما تمام تلاشمان میکنیم که شما رضایت خاطر از ما داشته باشید حتی در روز های تعطیل ما پیش شما هستیم و به شما کمک میکنیم. یکی از برگه برنده های ما هست

۰
تعداد دوره
۱
کاربران
۱
کاربران شرکت در دوره ها

تیم پرانت جزوه بهترین های ایران هست که برای ساخت آموزش و تهیه آموزش های شبکه,طراحی سایت,هک,امنیت,seoو….. 

فعالیت میکند ودر این راستا در فعالیت آموزشی انجام میدهید که جزو برتریت گروه های آموزشی ایران هم هست که مشتریان ما  و همیاران سایت ما این تفاوت رو با بقیه  سایت ها و تیم ها  احساس میکنند شما هم با دیدن آموزش های ما میتوانید این تغییر  بزرگ را احساس کنید.

با ما همراه باشید تیم پرانت.

همیشه عیب هایمان را به خودمان بگویید و خوبی هایمان را به دیگران.....

[recaptcha size:compact]